FILMY

Przedstawiamy film pod tytułem “nieśpieszne przedpołudnie” w roli głównej #koszulka nocna beige night/one size. https://sleepyowl.eu/sklep/koszula-z-koronka/

“>
Koszulka została zaprojektowana dla kobiet na każdym etapie ich życia. Nie wyróżniamy 20+, 40+ czy 70+. Naszym marzeniem jest, abyśmy się czuły w koszulce swobodnie i wyjątkowo. Koszulka jest wygodna, miła w dotyku oraz delikatnie seksowna. Film pokazuje nam, że można w piżamie spędzić czas nawet do południa, bawiąc się z dziećmi lub wnukami, pijąc kawę, a nawet można w niej pójść na ogródek i podlać kwiatki. I każdy moment jest odpowiedni, nie musimy się wstydzić tego, że jesteśmy w odzieży nocnej.

Film z koszulką nocną „sea night” https://sleepyowl.eu/sklep/koszulka-nocna-sea-night-one-size/


To niebanalny model „bombka”, który dopasowuje się do figury. Gwarantuje wygodę dla każdej kobiety (a mamy karmiące mogą w niej karmić maluszka oraz użytkować ją w ciąży i po ciąży). Mężczyźni mówią, że pomimo tego, że dużo zakrywa to i uwodzi…Czyli jest idealna!

Szlafrok beautiful gray to szlafrok na dzień i na noc, to uniwersalizm na 6. https://sleepyowl.eu/sklep/szlafrok-beautiful-gray/

Można go nosić jako szlafrok, jako narzutkę, a również jako sukienkę w połączeniu ze spodenkami. To model, który pasuje na każdą kobietę, bez względu na jej wiek i rozmiar.