O nas

Sleepyowl.eu to piżamy i koszulki nocne,  uniwersalne i ponadczasowe. Dlaczego mamy nie wyglądać jak milion dolarów również w domu, w którym spędzamy najpiękniejsze chwile.
Sleepyowl to również biżuteria, robiona ręcznie, w gdańskim przydomowym warsztacie, biżuteria inspirowane morzem, piaskiem, bursztynem, muszlami oraz bałtycką bryzą.
Sleepyowl to przestrzeń, w której szanujemy siebie i to, co mamy wokół siebie.  Tworzymy i pracujemy w duchu #ekomarketing oraz #slowlife. Produkty wysyłamy w kartonowych opakowaniach, które można potem wykorzystać, wszystkie dodatki do zamówienia są do ponownego wykorzystania (tylko wyobraźnia Was może powstrzymać:).  Wykorzystujemy resztki materiałów i tworzymy z nich opaski, woreczki, a nawet biżuterię.
Nasza biżuteria wykonana jest w większości z darów morza, zbieramy muszle i bursztyn wczesnym rankiem, delektując się szumem morza i ciesząc się, że z tych darów będziemy mogli dla Was wykonać produkt, który będziecie mieć zawsze blisko siebie.
 MOTTO: trochę seksownie ale mega wygodnie, delikatnie i kobieco. Do porannej kawy jak najbardziej!
#PIŻAMY, #KOSZULKINOCNE szyjemy wyłączenie w Polsce,
#TKANINY, których używamy do produkcji to bawełna, wiskoza oraz delikatne koronki. Wszystkie tkaniny są przez nas wielokrotnie testowane, przez co szyjemy tylko produkty przyjazne i miłe dla ciała.
WYBIERAJĄC NASZE PRODUKTY, wspierasz FUNDACJĘ MAM MARZENIE, złotówkę ze sprzedaży każdej piżamy przekazujemy na realizację marzeń podopiecznych fundacji!
ZAPRASZAMY do naszego świata “dnia i nocy”!
WYBIERAJĄC NASZE PRODUKTY, wspierasz  FUNDACJĘ MAM MARZENIE, złotówkę ze sprzedaży każdej piżamy przekazujemy na realizację marzeń podopiecznych fundacji!
ZAPRASZAMY do naszego świata “dnia i nocy”!